oferta - art-stick, fotografia ślubna stęszew, fotograf stęszew, wideofilmowanie stęszew, fotografia ślubna,wideofilmowenie ,poznań, wielkopolska

Przejdź do treści

Menu główne:

Fotografia ślubna

Po każdym ślubie pozostaje nam mnóstwo wspomnień, nie zawsze jednak to wystarcza. Dlatego też praktycznie każdy zdecyduje się skorzystanie z usług fotografa ślubnego, którego wybór jest ważniejszy, niż mogłoby się wydawać. Nie możemy przecież liczyć na powtórkę zdjęcia, dlatego też tak ważne jest wybór właściwego fotografa i dlatego też właśnie możemy polecić nasze usługi.

Wyjątkowe lokalizacje

To ważne, szczególnie jeśli młodzi ludzie chcą czegoś więcej niż tradycyjna sesja w studio. Cytadela, Malta czy Stary Browar - to dość tradycyjne i dobrze sprawdzające się lokalizacje, do których możemy się udać. Jeśli jednak wolicie bardziej wyjątkowe miejsca, to dzięki naszemu doświadczeniu możemy je Wam zaproponować. Nic tak nie wzmacnia atmosfery zdjęcia, jak idealnie dobrane otoczenie, pasujące do charakteru zdjęć oraz fotografowanych osób.

Sprawdzony sprzęt

Choć efekt pracy fotografa zależy zdecydowanie bardziej od jego umiejętności i doświadczenia niż od wykorzystywanego sprzętu to korzystamy wyłącznie z najlepszych rozwiązań i modeli, by upewnić się, że wszystko jeśli chodzi o waszą fotografię będzie dopięte na ostatni guzik. Dysponujemy też oczywiście zapasowymi urządzeniami na wypadek niespodziewanych problemów, dzięki czemu ograniczamy ryzyko nieudanej sesji do minimum.

Pokazujemy emocje

Doskonale wiemy, jak ważnym dla Was dniem jest dzień ślubu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doskonale pokazać na zdjęciach jak wyjątkowy jest ten dzień. Wszystko to po to, by podczas tego jednego wyjątkowego dnia, jak najlepiej udokumentować wszystkie emocje i wrażenia, jakie ten dzień przygotował dla Was.

Niezbędny retusz

Stawiamy na naturalność wykonywanych fotografii i wykonujemy je tak, by podkreślić naturalne piękno Was, oraz tego wyjątkowego dnia. Zawsze jednak uważnie przeglądamy wykonanym fotografiom przed ich przekazaniem do klientów i jeśli tylko zauważymy najdrobniejsze problemy - wykonujemy niezbędny retusz, abyście byli jak najbardziej zadowoleni z efektu naszej wspólnej pracy i aby Wasza fotografia ślubna była perfekcyjna.

Od czego zacząć?

Dlaczego my?

Słyszy się czasem, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Dlatego też, zamiast wychwalać nasze umiejętności, zapraszamy po prostu do zapoznania się z wykonanymi przez nas do tej pory zdjęciami. Myślimy, że to będzie najlepsza rekomendacja.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego