oferta - art-stick, fotografia ślubna stęszew, fotograf stęszew, wideofilmowanie stęszew, fotografia ślubna,wideofilmowenie ,poznań, wielkopolska

Przejdź do treści

Menu główne:

Zdjęcia z drona

Jednym z rewolucyjnych wynalazków ostatnich czasów jest pojawienie się dronów. Początkowo drogie i mało funkcjonalne, z czasem zaczęły robić się coraz bardziej wszechstronne, a liczba możliwych zastosowań zaczęła wzrastać. Dzisiejsze drony są w stanie nawet unieść kamerę lub aparat fotograficzny, lub też skorzystać z obiektywu wbudowanego w dany dron, by wykonać zdjęcia i nagrania praktycznie niemożliwe do realizacji innymi sposobami. Dlatego też, wybierając firmę, która będzie miała uwiecznić ważne dla nas chwile, warto sprawdzić, czy oferują oni również możliwość wykorzystania dronów w swoich ujęciach. Taką firmą jesteśmy właśnie my.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z naszego drona?

W zasadzie w przypadku prawie każdej okazji dzięki zdjęciom z drona możemy uzyskać wyjątkowe efekty. Pomyślmy, o ile bardziej efektowne będzie choćby ujęcie z góry na morze gości składających Młodej Parze życzenia przed kościołem niż zwykłe statyczne zdjęcie z ziemi. Trudno też przecenić potencjał wykorzystania drona, jeśli na przykład wykonujemy zdjęcia hotelu czy pensjonatu, w którym Klient będzie chciał świadczyć usługi. Takie ujęcie bowiem z pewnością przyciągnie więcej chętnych do skorzystania z usług. Podobnie też wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć na imprezach masowych, czy fotografie różnego rodzaju atrakcji turystycznych. Zdjęcia z drona umożliwiają również udokumentowanie trudno dostępnych obiektów i miejsc, bez narażenia człowieka.

Co jest ważne przy wyborze usługi wykonywania zdjęcia dronem?

Od jakiegoś czasu nasze prawo bardzo ogranicza możliwość legalnego wykonywania zdjęć dronem przez amatorów. Dlatego też trudno się nastawiać na sytuację, w której prosimy naszego znajomego o wykonanie kilku ujęć - to proszenie się o kłopoty. Nasi pracownicy posiadają wszelkie wymagane przez polskie prawo zezwolenia oraz mają zaliczony egzamin w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego, dzięki czemu bezpiecznie i zgodnie z prawem są w stanie wykonywać swoje zlecenia, bez narażania siebie, osób postronnych, ani jakości ostatecznych zdjęć.

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Ponieważ dysponujemy zarówno właściwym sprzętem, by móc sprawnie zrealizować Państwa zlecenie, jak i doświadczeniem, pozwalającym uzyskać wyjątkowe efekty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami, które potwierdzają wysoką finalną jakość naszej pracy. Jesteśmy pewni, że również ujęcia wykonane dla Państwa będą kiedyś (oczywiście za Państwa zgodą) świetną rekomendacją dla kolejnych klientów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego